Slapukų Politika

Kas yra slapukai?

Interneto svetainėje Milita.lt mes naudojame slapukus ir panašias technologijas, pvz. pikselių žymas (angl. „Pixel Tags“), ir pan., (toliau bendrai – Slapukai). Jie padeda mums užtikrinti mūsų interneto svetainės veikimą, funkcionalumą, prisiminti jūsų krepšelį, rinkti analitinę ir statistinę naršymo informaciją, individualizuoti Jūsų naršymo patirtį ir rinkodarą. Slapukai nėra virusai ir nesukelia jokios žalos Jūsų kompiuteriui ar įrenginiui.

Ar galiu valdyti slapukų pasirinkimus?

Laikydamiesi įstatymų, Jūsų sutikimo prašome prieš naudodami analitinius ir tikslinius (komercinius) slapukus. Jūs galite bet kada priimti ar atmesti analitinius ir tikslinius (komercinius) slapukus. Tam, kad pakeitimai įsigaliotų, Jums taip pat reikia ištrinti ankstesnio sutikimo pagrindu įrašytus slapukus.

Kitų kategorijų slapukai yra diegiami pagal įstatymą arba mūsų teisėto intereso pagrindu, todėl Jūsų sutikimas nėra būtinas.

Kokius slapukus naudojame ir kokiais tikslais?

Slapukai yra suskirstyti į kategorijas pagal jų pobūdį ir tikslus: veiklos, analitiniai ir tiksliniai (komerciniai) slapukai.

Kokius slapukus naudojame ir kokiais tikslais?

Kai kuriuose mūsų svetainės ar mobiliosios aplikacijos puslapiuose yra pateikiamas trečiųjų šalių, pvz., „YouTube“, “Vimeo”, „Facebook” turinys (įskiepiai). Paprastai toks trečiųjų šalių turinys mūsų svetainėje yra žymimas atitinkamos trečiosios šalies logotipu.

Jums naudojantis trečiosios šalies turiniu (pvz. peržiūrint “YouTube” filmuką, paspaudus nuorodą „dalintis“ “Facebook” tinkle), atitinkama trečioji šalis gali savo nuožiūra diegti jai priklausančius slapukus ir rinkti duomenis, lyg Jūs naršytumėte jai priklausančioje svetainėje.

Trečiosios šalys, nepaisant į  turinio mūsų svetainėje ar mobiliojoje aplikacijoje, veikia kaip savarankiški duomenų valdytojai ir slapukais surinktus duomenis gali naudoti kitais nei šioje Slapukų politikoje nurodytais tikslais ar būdais. Mes tam neturime jokios įtakos, negalime to kontroliuoti, tad prieš naudodamiesi trečiosios šalies turiniu, turėtumėte susipažinti su konkrečios trečiosios šalies privatumo dokumentais.

Nuorodas į populiariausių trečiųjų šalių privatumo dokumentus pateikiame žemiau:

  • YouTube
  • Vimeo
  • Facebook
  • Google